Barcode: 8024046496018
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 80.0 kcal |
| Fat | 2.0 g |
| of which saturated | 0.5 g |
| Carbohydrates | 11.7 g |
| of which sugars | 6.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.3 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
mais * (93,33%), eau (6,27%), sel (0,40%). “Biologique 10,40%)do .(6,27%).lo.(93,33%) ö,* :SlisXH - igis 6i Da consumarsi preferibilmente entro il: vedere fondo scatola Best before: see below
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Weizenmehl
Goldähren
A NOVA 1
Tofu uzené
Sunfood
C
6 Wraps
Trader Joe's
C NOVA 4
smoked tofu
Sunfood
D
Корнишоны «Хрустящие» маринованные консервированные (3-6 см)
Самбери
NOVA 4
Vlierbessen-sap
Wies Gart
B
Instant-Nudeln mit Hühnerfleischgeschmack
Asia Green Garden
NOVA 4
Smørbrød
Goldähren
C NOVA 4
Gnocchi
Il Gusto Dell' Italia
B NOVA 4
Eiweißbrot
Goldähren
B NOVA 4
Le Frais Echalotte Ciboulette
Les Nouveaux Affineurs
C NOVA 3
Кукуруза сахарная в зернах
Самбери
NOVA 3