Barcode: 8001120774507
Mais dolce in grani sottovuoto
Nutri-Score
C
Processing
NOVA 3
Labels
no preservatives
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 83.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 12.2 g |
| of which sugars | 6.3 g |
| Fiber | 3.9 g |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
Mais dolce in grani, acqua, sale,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Press up
Jaouda
C NOVA 4
Fakiat
leader food
C NOVA 4
Leader chips
E NOVA 4
Jaouda Nectary
Jaouda
D NOVA 4
Leader Chips
Leader Chips
E NOVA 4
Leader chips
C NOVA 4
Jus D'orange
E NOVA 4
Fakiat
D NOVA 4
Leader chips fromage
Leader Chips
E NOVA 4
Conikos barbecue
E NOVA 4
Fakiat barbecue
D NOVA 4
Fakiat
Leaderfood
D NOVA 4