Barcode: 8000320030314
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 17.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 10.9 g |
| of which sugars | 5.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.8 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
Mais, Wasser, Salz.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Creme Vegetal para Barrar
Pingo Doce
D NOVA 4
Polpa de Maracujá com Sementes
Pingo Doce
B NOVA 3
Maçã Banana Morango
Pingo Doce
NOVA 1
Maçã Banana Laranja
Pingo Doce
NOVA 1
Batatas Fritas Camponesa
Pingo Doce
D NOVA 4
Maçã Banana
Pingo Doce
NOVA 1
Multi-Frutos
pingo doce
NOVA 1
Pãezinhos Tostados Azeite, Alho & Salsa
Pingo Doce
D NOVA 3
Noz Moscada Moída
Pingo Doce
NOVA 4
Esparguete
Pingo Doce
A NOVA 1
Pêra Maçã
pingo doce
NOVA 1
Tempero no Forno Cebola e Alho
NOVA 4