Barcode: 07719172
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 109.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 15.0 g |
| of which sugars | 7.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
nos Say on Yons Ma Sweeto Tuckermais laen Acamommer de préférence avan'e :nsulter l'emballage BA/5betJre: ses paging Los indetensaltbar b: sieh Autrud m Folienrand Aservea te er.tu mbic nte.ipreouiverture à conse. dancs 3ars. I N5 đaya, mpfehi itci Zemetmjeratur lagern.I 2W che a 0 C und 4°C arewahrea und inutiilb von 3 Tagen Keerat ambiont temcerature. Once opened eclariton nutritionnell ig Tyi vitt ber 100g/ tanga Jen po 10 aleunergétique/ner ten n 4
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Corn Starch
Clover Valley
NOVA 2 Eco-Score B
tofu
House Foods
A NOVA 3 Eco-Score A
APPLIES + BLUEBERRIES MINI FRUIT BAR
That's it.
C NOVA 1 Eco-Score C
Maple Waffle Bites
Kashi
NOVA 4 Eco-Score D
Peanut Butter Spread
Wegmans Organic p.b.
C NOVA 3 Eco-Score E
Mixed Nuts
Great Value
D NOVA 3
Gruau
Selection
A NOVA 1 Eco-Score B
Dark Chocolate Dreams Peanut Butter
Peanut Butter & Co
C NOVA 4 Eco-Score E
Fraises tranchées biologique
Fennec
A NOVA 1 Eco-Score A
Tri-Color Coleslaw
Oceanside
A NOVA 1
Salatfix XXL - Italienische Kräuter
Le Gusto,Flora Gewürze
NOVA 4 Eco-Score D
Creamy Scalloped Potatoes
Loretta
E NOVA 4