Barcode: 3112940061496
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 118.0 kcal |
| Fat | 1.3 g |
| of which saturated | 0.1 g |
| Carbohydrates | 22.0 g |
| of which sugars | 2.6 g |
| Fiber | 3.3 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
Maïs doux en grains, eau, sucre, sel.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Fatbuster, Herbal Slenderizing Tea, Lemon
Rx Natural Inc.
B NOVA 4
Organic Extra Virgin Olive Oil
B NOVA 2
Chai matcha powered with japanese green tea
E NOVA 4
Flamingo vanilla decaffeinated chai
E NOVA 4
Fatbuster, Herbal Slenderizing Tea, Original
Rx Natural Inc.
B NOVA 1
Fatbuster, Herbal Slenderizing Tea, Peppermint
Rx Natural Inc.
B NOVA 1
Canola & argan oil blend
B NOVA 2
Extra Virgin Olive Oil
Ottavio
B NOVA 2
Tiger spice chai
David Rio, Spirit Of The Cramps
NOVA 4
Tiger spice decaffeinated chai
david rio
E NOVA 4
White shark chai white tea
David Rio
E NOVA 4
Olive Oil
Valco Enterprise
B NOVA 2