Barcode: 0060383002619
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 80.0 kcal |
| Fat | 0.8 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 17.6 g |
| of which sugars | 3.2 g |
| Fiber | 2.4 g |
| Proteins | 2.4 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
MAIS, EAU, SUCRE, SEl.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Klebreismehl
Oriental Food CO LTD
B NOVA 1
dipping foor chicken 390g
MAEPRANOM,แม่ประนอม
Thai Crushed Chili
Mae Pranom
NOVA 3
Reismehl
Oriental Food co ltd
C NOVA 1
ข้าวไรซ์เบอร์รี่ อบธัญพืช
โรซ่า,roza
C
หงษ์หอง ข้าวกล้องหอมใหม่ 100 %
หงษ์ทอง
B
Geschälte Mungbohnen
Golden Chef
A NOVA 1
โรซ่าพร้อมทาน ข้าวสวยหอมมะลิ
Roza,โรซ่า
B
Vermicelle Riz 400G 1 MM Oriental
Oriental Food
B NOVA 1
Nouilles de riz 10mm
Oriental Food Co. Ltd
B NOVA 1
Haricot Mungo
En Chef Golden Chef
A NOVA 1
Salted Plum
แม่ประนอม,Mae Pranom
D NOVA 3