Barcode: 7350028547548
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 430.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 76.0 g |
| of which sugars | 1.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.7 g |
| Salt | 1.4 g |
Ingredients
Mais (83%), rapsolje, krydder - Fett blanding (maltodekstrin, salt, sukker, gjær - ekstrakt, krydderekstrakt (gurkemeie, paprika), aroma). Kan inneholde spor av soya, melk og sesamfrø. hvora Karbo hvora Kostfi Protei Salt:
Related Products in Mais Kaker
Tourte Dinde à la Forestière
Thiriet
D NOVA 4
Tourte pintade et brisures de morilles
Thiriet
D NOVA 4
2 Tartes fines reblochon lardons
Thiriet
E NOVA 4
4 Roulés Jambon Emmental
Thiriet
D NOVA 4
2 Tartines Jambon Fromage Tomates
Thiriet
D NOVA 3
Tartines 4 Fromages
Thiriet
D NOVA 4
8 feuilletés jambon emmental champignons
Thiriet
D NOVA 4
Tourte Pintade Ris de Veau
Thiriet
D NOVA 4
Brioche fourrée au saucisson de Lyon
Thiriet
E NOVA 4
Feuilletés Cabillaud Noix de St Jacques
Thiriet
D NOVA 4