Barcode: 3275760000165
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 18.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 2.8 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.4 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Maïs nains, eau, sel, acide citrique
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pudding
Zott
C NOVA 4
Griess Pure Joy
Zott
C NOVA 4
Pure Joy - Erdbeere
Zott
C NOVA 4
mint fondants
E NOVA 4
Pudding Choco Plant-Based Almond
Pure Joy, Zott
C NOVA 4
Pure Joy - Kirsche
Zott
C NOVA 4
Pure Joy - Mango
Zott
C NOVA 4
Zitat Pure Joy
Zott
C NOVA 4
Pure Joy Reis Pur
Zott
C NOVA 4
Monte Vegan
Zott
C NOVA 4
Kokosový jogurt
Pure joy
B NOVA 4
Kakaový pudink s polevou s vanilkovou příchutí
Coop, Zott
C NOVA 4