Barcode: 3521232001018
Mais Pop Corn
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 302.0 kcal |
| Fat | 1.8 g |
| of which saturated | 0.2 g |
| Carbohydrates | 44.0 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | 10.8 g |
| Proteins | 19.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
LOO g MAIS POP-CORN
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kichererbsen
ja!
B NOVA 3
6-Kräuter
Rewe Bio
A NOVA 1
Heidelbeeren
Rewe Bio
B
Weisse Bohnen mit Suppengrün
Ja!
B NOVA 3
Gemüsepfanne
Rewe Bio
A NOVA 3
Ananas Stücke
Rewe Ja!
A NOVA 1
Vegan Lyoner Art Sandwich
ja!
C NOVA 4
Gemüsefond
REWE feine Welt
A NOVA 3
Pekannusskerne
ja! (REWE)
A NOVA 1
Tofu Sesam-Mandel
Rewe, Rewe Bio, Tofu Life
C NOVA 3
Paprika, Kichererbsen, Chili
Rewe, Rewe Bio, rewe bio vegan
C NOVA 3
Haferflocken kernig
ja!
A