Barcode: 3179140503935
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 334.0 kcal |
| Fat | 3.4 g |
| of which saturated | 0.6 g |
| Carbohydrates | 60.0 g |
| of which sugars | 1.4 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 10.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Maïs. Peut contenir des fruits à coque.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Eiweiß Weckerl
Spar
NOVA 4
tagliatelle
Crosta Mollica
A
Spätle con spinaci
Bennet
C NOVA 3
lemon juice
coles
NOVA 4
Noix de Pécan
Alesto, Lidl
A NOVA 1
Pumpkin seed and flax granola cereal
Simply Nature
C NOVA 3
Dinkelvollkornbrot
Spar
B NOVA 1
Feldsalat Mix
Wonnemeyer
A NOVA 3
Tostadas de Maiz Horneadas
Mission
A NOVA 4
Hamburger Dill Chips
Great Gherkins
B NOVA 4
2 No Chicken Kyivs
Sainsbury's
C NOVA 4
Bio-Basmati-Reis
Spar Natur*pur
B NOVA 1