Barcode: 11162313
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 431.0 kcal |
| Fat | 16.0 g |
| of which saturated | 1.7 g |
| Carbohydrates | 63.8 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | 3.0 g |
| Proteins | 6.5 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
85% Maisgrieß, 15% Sonnenblumenöl.
Related Products in Snacks
Tuiles apéro goût crème oignon
Leader Price
D NOVA 4
Tuiles apero goût bacon
Leader Price
D NOVA 4
Saucisses Cocktail
Leader Price, DLP (Distribution Leader Price), Groupe Casino
D NOVA 4
Mini Crêpes Cheddar
Leader Price
E NOVA 4
Tuiles apéro
Leader Price
D NOVA 4
Crackers goût crème oignon
Leader Price Fine Ligne
E NOVA 4
Crackers goût tomate épicée
Leader Price, Fine ligne
E NOVA 4
Twist Gout Pizza
Leader Price
D NOVA 4
Tuiles apero goût crème oignon
Leader Price
D NOVA 4
Sticks apéro salés
Leader Price
D NOVA 3
Tuiles apero salees
Leader Price
D NOVA 4
Tuiles apéro gout paprika
Leader Price
D NOVA 4