Barcode: 8050539120122
Mais spinato
Labels
vegetarian
vegan
veganok
Categories
Available in
italy
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 330.0 kcal |
| Fat | 2.8 g |
| of which saturated | 0.3 g |
| Carbohydrates | 67.0 g |
| of which sugars | 0.6 g |
| Fiber | 6.1 g |
| Proteins | 8.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
100 % mais spinato
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Suma Figs
Suma wholefoods
C NOVA 1
Aduki Beans
Suma
C NOVA 1
Organic Sunflower Seeds
Suma
A NOVA 1
Quinoa
Suma
B NOVA 1
Culinary coconut oil
Suma
E
Suma Savoury Nut Roast Mix
Suma
B NOVA 4
Vegan Olive Spread
Suma
E NOVA 4
Vital Wheat Gluten Flour
Suma
A
Organic black beans
Suma
B
Tamari
Suma, Yakso
B NOVA 3
Organic Deluxe Muesli
Suma
A NOVA 3
Mango Slices
Suma
D NOVA 3