Barcode: 9120049780013
Mais-Stangerl
by Moniletti
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 3
Labels
no gluten
organic
vegetarian
vegan
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 378.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 75.0 g |
| of which sugars | 1.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 8.6 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mais
Related Products in Snacks
Choco Cereal Bars
Aptonia, Décathlon
E NOVA 4
Barre amande
Aptonia
NOVA 4
Energy date bars
Aptonia
NOVA 4
Energy Almond Bar
Aptonia
E NOVA 4
Ultra gel 700 cerise
Aptonia
D NOVA 4
Mangue
Aptonia
D NOVA 4
Barres de céréales
Aptonia
D NOVA 4
Choco Cereals bars
Aptonia, Decathlon
E NOVA 4
Ultra fruits bars Red berries
Aptonia
D NOVA 4
Gluten free bars chocolat
Aptonia
D NOVA 4
Barre de Céréales Salées - Cacahuètes
Aptonia
NOVA 4
Choco Cereal Bars Coconut-Coco
Aptonia
E NOVA 4