Barcode: 0727452001583
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 172.5 kcal |
| Fat | 0.5 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 35.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 5.0 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
gele mais (62%), water, olijfolie.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Flocons d'avoine
Le Bon Semeur
A NOVA 1
Lentilles Vertes de France Filière
Le Bon Semeur
A NOVA 1
Lingots Blancs
Le bon semeur
A NOVA 1
Lentilles Vertes De France Bio
Le Bon semeur
A NOVA 1
Lentilles Vertes du Puy
La Ponote
A NOVA 1
Lentilles vertes - 500 g - Le Bon Semeur
Le Bon Semeur
A NOVA 1
Flocons d’avoine
Le Bon Semeur
A NOVA 1
Lentilles Blondes
Le Bon Semeur
A NOVA 1
Pois Cassés Jaunes
Le bon semeur
A NOVA 1
Lentille Verte Du Puy
La ponote
A NOVA 1
Orge Perlé
TRESCARTE
A NOVA 1
Tartare d'algues
Phare d'Eckmühl
C NOVA 3