Barcode: 8004775006467
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 426.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 3.8 g |
| Carbohydrates | 72.0 g |
| of which sugars | 2.2 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.4 g |
| Salt | 2.0 g |
Ingredients
Mais 85%, olio di semi di girasole, sale.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Classic Burger Buns
Hero
A NOVA 4
Rugfras 375 g
Orkla Foods Norge AS
A NOVA 3 Eco-Score C
Lentilles
Carrefour
B NOVA 4 Eco-Score A
Mildes Weinsauerkraut
Hengstenberg
C NOVA 3
Pommes Rissolées
Belle France
B NOVA 3 Eco-Score A
Orginal Langkorn Reis
Ben's Original
B Eco-Score C
Coffee Creamer French Vanilla
nice!
E NOVA 4
Pommes rissolées
Belle France
B NOVA 3 Eco-Score A
Nouilles de riz
Suzi Wan
B NOVA 1
Pardina Linsen
K Classic
A Eco-Score A
Gewürzgurken, scharf-würzig
Hengstenberg, Hengstenberg (Globus)
C NOVA 4
Zicklein
bedda
E NOVA 4 Eco-Score C