Barcode: 20135348
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 650.0 kcal |
| Fat | 70.6 g |
| of which saturated | 49.9 g |
| Carbohydrates | 2.7 g |
| of which sugars | 1.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 1.0 g |
| Salt | 0.8 g |
Ingredients
86% roomboter (melk), water, kruiden (1,6% bieslook, 1,6% peterselie, 0,6% selderij, 0,2% kervell, gedroogde ui, gedroogde knoflook, zout, peperextract, gistextract, smaakversterker, mononatriumglutamaat, conserveermiddel alumsorbaat, verdikkingsmiddel: quarpitmeel, natuurlijk aroma
Allergens
celery
milk
Additives
e621
Related Products in Dairies
VERPOORTEN Kirsch Dessert
Merl
D NOVA 4
Mangomousse auf Kirschgrütze
Merl
C NOVA 4
Pfirsich-Maracuja Dessert
Merl
C NOVA 4
Verpoortoccino
Merl
E NOVA 4
Mandelmousse auf Kirschgrütze
Merl
D NOVA 4
Mousse au Chocolat
Merl
E NOVA 3
Verpoorten Kirsch-Dessert
Merl
C NOVA 4
Pfirsich-Maracuja-Dessert
Merl
C NOVA 4
Winter-Zabaione
Merl
D NOVA 4
Mandelmousse auf Schwedenfrüchten
Merl
D NOVA 4
Winterapfel Dessert
Merl
D NOVA 4
Zitronenmousse auf Mandarinengrütze
Merl
C NOVA 4