Barcode: 4102640456400
Milch 3,5%
by Wiesehoff
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.3 g |
| Carbohydrates | 4.8 g |
| of which sugars | 4.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Frische Vollmilch 3,5% Fett länger haltbar, pasteurisiert & homogenisiert 0,5 Litere
Related Products in Dairies
Ja Sahne Pudding
Ja!, Rewe
C NOVA 4
Käseecken Sahne
Milkana
E NOVA 4 Eco-Score E
Reduced Fat Soft Cheese
Milbona
A NOVA 4 Eco-Score D
Yogur Natural de Cabra
Ultra Frais
B NOVA 1 Eco-Score B
Crème Brûlée
Dr. Oetker
NOVA 4
Gouda grated
Lidl,Milbona
D NOVA 4 Eco-Score D
Schmelzkäse, Sahne
Gutes Land
E NOVA 4 Eco-Score D
H-Schlag-Sahne
Gutes Land
NOVA 4 Eco-Score B
High protein deser twarogowy smak solony karmel
Pitos
B NOVA 4
Синьо сирене
Pilos
NOVA 3 Eco-Score C
Краве кисело мляко 2%
Елена
B NOVA 1 Eco-Score B
Mini Babybel Original 45 %
Babybel
D NOVA 3 Eco-Score C