Barcode: 4056489108412
Milch
Labels
no gmos
ohne gentechnik
nutriscore
Categories
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.1 g |
| Carbohydrates | 5.0 g |
| of which sugars | 5.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
H fettarme Milch ultrahocherhitzt homogenisiert 1,5% Fett Ungeöffnet
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Chai
Sherpa
NOVA 1
Apple Melon
mom water
NOVA 3
Okola Homa Cream Soda
Okola Homa Soda Company
C NOVA 4
Raspberry
Pretty Tasty
B NOVA 4
Zero Sugar Okola Homa Root Beer
Okola Homa Soda Company
C NOVA 4
Mango Passion Fruit Coconut Juice
Natural Benefits
E NOVA 4
Kenetik - Strawberry Peach
Kenetik
C NOVA 4
Organic Kids Chocolate Oat Milk
Willa's
B NOVA 3
Peach Tea Protein
Gramms
C NOVA 4
heavenly HOJICHA TEA with crystal boba
FS Simple Boba
E NOVA 3
Barbie Smoothie Cubes
Bumpin Blends
C NOVA 3
Daily Greens Drink
Greens
NOVA 4