Barcode: 4063367113369
Milch
by K Classic
Processing
NOVA 1
Labels
no gmos
haltungsform
haltungsform 3 frischluftklima
ohne gentechnik
no lactose
nutriscore
nutriscore grade a
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 47.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 4.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | — |
Ingredients
Fettarme Milch, Laktase
Related Products in Dairies
Whey Protein
nutricost
C NOVA 4
Vanilla
Too Good & Co.
D NOVA 4
Mozzarella cheese
SimplyGO
E NOVA 3
Skyr icelandic style yogurt
B NOVA 4
Skyr icelandic style yogurt
C NOVA 4
All natural vanilla bean blended skyr icelandic style yogurt
B NOVA 4
Skyr icelandic style yogurt
B NOVA 4
Skyr icelandic style blended yogurt
B NOVA 4
Parmesan Cheese Shredded Cheese
Simply Go
E NOVA 3
Port Carnitas
Kitchen table
B NOVA 4
Skyr icelandic style yogurt
A NOVA 1
Cafe Latte Protein Shake
Orgain
B NOVA 4