Barcode: 4337256288279
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 46.0 kcal |
| Fat | 1.5 g |
| of which saturated | 1.0 g |
| Carbohydrates | 4.7 g |
| of which sugars | 4.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.4 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Milch
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Bang purple haze
Bang
C NOVA 4
The Yellow Edition Energy Drink
RedBull
E NOVA 4
THE WINTER EDITION SUGARFREE Fuji Apple & Ginger ENERGY DRINK
Red Bull
C NOVA 4
ENERGY DRINK
Red Bull Amber Sugar Free
NOVA 4
ENERGY DRINK
Red Bull
NOVA 4
Milk Chocolate Flavor Hot Cocoa Mix K-Cup Pods, Milk Chocolate
Swiss miss
NOVA 4
Carmal Vanilla Cream Coffee
Green Mountain
E
Red Bull The Amber Edition
Red Bull
E NOVA 4
The Winter Edition
Redbull
NOVA 4
The Pink Edition Sugarfree
Red Bull
B
ENERGY DRINK
Red Bull
E NOVA 4
Iced Refreshers
Dunkin'
C NOVA 4