Barcode: 20260491
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 9.7 g |
| of which sugars | 9.7 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | — |
Ingredients
Fettarme Milch, Zucker, Sahne Bananenpuree, natürliches Aroma, farbende PRanzenextrakte (Saflor, Paprikaol).
Allergens
milk
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Peach & Black Pepper Flavored Soda, Peach & Black Pepper
Private selection
E NOVA 4
Orange juice
Simple Truth
C NOVA 1
Diet Pepsi Cola 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Diet Sierra Mist 12 Fluid Ounce Aluminum Can-Ia
Sierra Mist
C NOVA 4
Diet Pepsi Cola 8 Fluid Ounce Aluminum Can
Pepsi
C NOVA 4
Tomato cocktail bloody mary mix
Mc. Ilhenny Co.
E NOVA 4
COCONUT MILK
simple truth organic
E NOVA 4
Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Original Aloe Vera Drink
Jfc International Inc.
C NOVA 4
Cola
Pepsi
E NOVA 4
Mountain Dew Code Red Soda 12 Fluid Ounce Aluminum Can
Mtn Dew
E NOVA 4
Coconut water original
The Kroger Co., Simple Truth Organic
E NOVA 1