Barcode: 20190170
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 66.0 kcal |
| Fat | 1.2 g |
| of which saturated | 0.7 g |
| Carbohydrates | 10.8 g |
| of which sugars | 10.6 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 2.9 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
teilentrannte Milch, Wasser, Zucker, Bananenmark 0,5%, Modifizierte Stärke, Aroma
Additives
e14xx
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Lime Sparkling Water, Lime
Good & smart
B NOVA 4
Herzigs Marei
DETOQ
NOVA 1
Black Cherry Sparkling Natural Spring Water, Black Cherry
Ozarka
B NOVA 4
Sparkling Natural Spring Water, Zesty Lime, Pomegranate Lemonade, Triple Berry
Ozarka
B NOVA 4
Organic Honeycrisp Apple Juice
North Coast
C NOVA 1
Cinnamon-Spice Apple Cider
Mayer Bros
D NOVA 4
Himmlische Helena
DETOQ
NOVA 1
Triple Berry Sparkling Natural Spring Water, Triple Berry
Ozarka
B NOVA 4
Lemon Ginger Sparkling Natural Spring Water, Lemon Ginger
Ozarka
B NOVA 4
Sparkling Natural Spring Water, Zesty Lime, Lively Lemon, Triple Berry
Ozarka
B NOVA 4
Black Cherry Sparkling Natural Spring Water, Black Cherry
Ozarka
B NOVA 4