Barcode: 4316268633581
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Fettarme Milch, Zucker, Sahne, Bourbon-Vanilleextrakt, färbendes Lebensmittel: Saflorkonzentrat.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Cranberry Peach Flavored Sparkling Beverage Kombucha Spritzer, Cranberry Peach
Wegmans
C NOVA 3
Refreshing Peppermint Tea
Stash
NOVA 1
Crush, soda, orange, orange
Dr Pepper
E NOVA 4
Raspberry Lemon Ginger Flavored Kombucha Spritzer Sparkling Beverage, Raspberry Lemon Ginger
Wegmans
C NOVA 3
Concord Grape
YOI
B NOVA 4
Orange Pineapple Sparkling Water
Yoi
B NOVA 4
Lime Sparkling Water
Yoi
B
Organic Non-Dairy Rice Beverage
Trader Joe's
C NOVA 1
Pure Coconut Water
Wegmans
NOVA 1
Sparkling Water, Orange Vanilla
Wegmans
B NOVA 4
No Pulp Premium Orange Juice
Wegmans
C NOVA 1
Celery, Cucumber & Lemon Juice
Wegmans Organic
B NOVA 1