Barcode: 7610848300632
Milch | Lait | Latte
Nutri-Score
B
Processing
NOVA 1
Labels
suisse garantie
Categories
Available in
germany, switzerland
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 64.0 kcal |
| Fat | 3.5 g |
| of which saturated | 2.1 g |
| Carbohydrates | 4.9 g |
| of which sugars | 2.1 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 3.2 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Vollmilch (Schweiz).
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Soda Surf Cola-Geschmack
Soda surf
Red Robin, Chillin Mango Smoothie
Red Robin
E
BonJour pomme
Pressade
C NOVA 1
Quick Mix Schokoladen-Geschmack
Bona Vita, Norma, Vita
NOVA 4
Fenchel-Anis-Kümmel
Lidl Lord Nelson
NOVA 1
Majonéz
Kania, Rum
E NOVA 4
Orange, direkt gepresst
Solevita
C NOVA 1
Yard House, Old Fashioned, Del Maguey Vida Mezcal
Yard House
E
Sheetz, Wild Cherry Pepsi
Sheetz
Aardbei appel smoothie
Hema
C NOVA 1
Vitamin D Whole Milk
Lidl
C NOVA 1
Rice milk dessert
Milbona
E NOVA 4