Barcode: 80883869
milch schnitte
Available in
germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 403.0 kcal |
| Fat | 23.5 g |
| of which saturated | 14.3 g |
| Carbohydrates | 40.3 g |
| of which sugars | 31.8 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 6.9 g |
| Salt | 0.6 g |
Ingredients
LITY tomon ramon Liberty tomo IMITED DITION L Romo Milch - Schnitte PFIRSICH Original oBe Dauer SPRING 5 LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LATED EDITION EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION LIMITED EDITION Milch - LIMITED EDITION LIMITED EDITION - EDITION Milch - LIMITED EDITION LIMITED EDITION Milch - ↑ LIMITED EDITION LIMITED TOITION Milab it. Schnitte TONTON LIMITED EDITION 5 12 UP STUSTE IMITER Tots Fi UM
Related Products
100% ground beef burgers
C NOVA 1
Beef Stew Seasoning Mix
E NOVA 4
Bleached, enriched & presifted all-purpose flour
A NOVA 1
Steamin' easy, diced butternut squash
A
Presifted whole wheat flour
A NOVA 1
Unbleached, enriched & presifted bread flour
A NOVA 3
Enriched & presifted all-purpose unbleached flour
A NOVA 3
Unbleached, enriched & presifted bread flour
A NOVA 3
Enriched & presifted all-purpose unbleached flour
A NOVA 3
Grated Parmesan Cheese
E NOVA 3