Barcode: 20260477
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 69.0 kcal |
| Fat | 1.9 g |
| of which saturated | 1.2 g |
| Carbohydrates | 9.6 g |
| of which sugars | 9.6 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.3 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
Fettarme Milch, Zucker, Sahne, Bourbon-Vanilleextrakt, färbendes Saflorkonzentrat.
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Royal Crown Cola
Royal Crown
E NOVA 4
Kofola
Kofola
D NOVA 4
Ji sano Special
Chodovar spol. s.r.o.
NOVA 4
Cola
cafe+co,Kofola
E NOVA 4
Koktejl sirup hřejivé srdce
Jupí
NOVA 4
semtex Extrem
Semtex
NOVA 4
Vanilka broskev
Pop star tea
C NOVA 4
Top & Topic
Kofola
D NOVA 4
Targa Florio Pomeranč
Kofola
D NOVA 4
Pivo
Hostan
Royal Crown Cola
Royal Crown
E NOVA 4
Čaj broskev a vanilka
Pop star tea
D NOVA 4