Barcode: 11103840
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 321.0 kcal |
| Fat | 8.0 g |
| of which saturated | 4.6 g |
| Carbohydrates | 54.9 g |
| of which sugars | 54.9 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.5 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Milch Zucker Laktose
Related Products in Dairies
Spreadable Processed Cream Cheese (Full Fat)
Raw'a
NOVA 4
Mazzraty 170g
NOVA 4
Delice Crème Caramel
Raw'a
NOVA 4
Mango fruit yoghurt
Awal
NOVA 4
Yaourt Brassé Coco
Socolait
C NOVA 4
yaourt vanille
Socolait
C NOVA 4
Yaourt Brassé Fraise
Socolait
C NOVA 4
Fromage fondu à l'ail
Socolait
NOVA 3
زبادي الهناء
الهناء
A NOVA 4
Fresh yoghurt
Asafwah
B NOVA 4
Akawi Cheese
Baladna
NOVA 3
Flan saveur Vanille Nappé de Caramel
Nova
C NOVA 4