Barcode: 0091475159102
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 32.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 8.1 g |
| of which sugars | 7.3 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Filtered water, organic tea, organic sugar.
Related Products in Beverages
AA drick
AA DRINK HIGH ENERGY
E NOVA 4
Cola Zero
Picnic
NOVA 4
Focus Drink
Focus
C
Eau minérale naturelle
BAR-LE-DUC
B NOVA 4
Krazy Key Lime Pie - Bang Energy Drink
Bang, Bang Energy Drink
C NOVA 4
Protein shake
NXTLVL
NOVA 4
Sirop de citron et gingembre
Hema
NOVA 1
Protein shake strawberry
Nxt Level
NOVA 4
Taj Mahal Loose leaf black tea
Brooke Bond
B NOVA 1
AA drink
C NOVA 4
ISO lemon
AA drink
D NOVA 4
Bang Energy Drink - Candy Apple Crisp
Bang, Bang Energy
C NOVA 4