Barcode: 5900488012173
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 217.0 kcal |
| Fat | 15.0 g |
| of which saturated | 11.0 g |
| Carbohydrates | 19.0 g |
| of which sugars | 18.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 2.6 g |
| Salt | 0.1 g |
Ingredients
odtworzone _mleko_ odtłuszczone, cukier, olej kokosowy, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, _mleko_ pełne w proszku, syrop glukozowo-fruktozowy, bezwodny tłuszcz _mleczny_, emulgatory: mono - i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny (z _soi_); stabilizatory: mączka chleba świętojańskiego, guma guar; laski wanilii w proszku 0,04 %, aromat, naturalny aromat waniliowy, barwnik: karoteny. Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy i jaja.
Allergens
milk
soybeans
Additives
e160a
e322
e412
e471
Related Products in Desserts
Crème glacée vanille
Carrefour
D NOVA 4
DESSERT Mousse au chocolat noir
Bonapp, Carrefour
E NOVA 4
Façon chocolat Liegeois Copeaux de chocolat et sauce goût chocolat
Carrefour
D NOVA 4
Mousse Chocolat au Lait
Carrefour
C NOVA 4
Fraise
Carrefour
D NOVA 4
Mini VANILLE CHOCOLAT
Carrefour
E NOVA 4
Vanille caramel au beurre salé
Carrefour
E NOVA 4
Riz au lait
Carrefour
C NOVA 4
Riz au lait et confiture de lait
Bon App Carrefour, Carrefour
C NOVA 4
ROYAL CHOCOLAT sur lit de praliné
Carrefour Sélection, Carrefour
E NOVA 4
Mousse au Chocolat noir
Carrefour, Carrefour Sélection
E NOVA 4
Double Caramel Au beurre salé
Carrefour
E NOVA 4