Barcode: 17510224
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 344.7 kcal |
| Fat | 2.2 g |
| of which saturated | 0.4 g |
| Carbohydrates | 73.6 g |
| of which sugars | 18.0 g |
| Fiber | 10.5 g |
| Proteins | 7.6 g |
| Salt | 0.5 g |
Ingredients
100 g IDD Energetiskā vērtiba Calories Energi/Woer eegeique/3epremecxas ueOCTS 1437,1 kJ/343,
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Boulgour gros
Ofal
A NOVA 1
Macaroni complets
Ofal
A NOVA 1
Graines de lin brun
Ofal
A NOVA 1
Confit d'Oignons
Les Terrines du Morvan
C NOVA 3
Muesli gourmand
Ofal
A NOVA 4
Ananas tranches brisées
Makli
B NOVA 3
Flocons d’avoine petits
Ofal
A NOVA 1
Son de blé
Ofal
A NOVA 1
Lasagnes blanches
Ofal
B
Flocons d'épeautre
Ofal
A NOVA 1
Lait de coco
Makli
E NOVA 4
Riz long blanc
OFAL
B NOVA 1