Barcode: 3412290034172
mimolette breton
Processing
NOVA 3
Categories
Available in
france
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 415.0 kcal |
| Fat | 35.0 g |
| of which saturated | 22.0 g |
| Carbohydrates | 0.5 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 25.0 g |
| Salt | 16.7 g |
Ingredients
lait pasteurisé, sel, ferments lactiques, atmosphère colorant rocou, coagulant. Lait origine UE.
Related Products in Dairies
Сметана, 20% жиру
Галичина
D
Карпацький Йогурт Вишня Черешня
Галичина
NOVA 4
Вершки безлактозні, 10% жиру
Простонаше, ПрАТ "Данон Кремез"
D
Сметана, 15% жиру
Простонаше, ПрАТ "Данон Кремез"
D
Fresh cream ultrapasteurized, 10% fat
Галичина
D
Сметана, 15% жиру
Простонаше, ПрАТ "Данон Кремез"
D
Йогурт "Карпатський" безлактозний 2,2% жиру без цукру
Галичина,Galychyna
B
Karpathian yogurt
Galychyna
B
Сметана, 20% жиру
Простонаше, ПрАТ "Данон Кремез"
D
Йогурт "карпатський" Вишня 2,5% жиру
Галичина
C
Йогурт Лавка традицій Lago Чіа безлактозний питний 3.2%
Лавка традицій,Lago,Lavka tradytsii
C
Йогурт "Карпатський" десертний, без цукру, 3.0% жиру
Галичина, ТОВ "Молочна компанія Галичина"
B