Barcode: 9332180000978
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 24.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | — |
Ingredients
Coffee
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Natural ice
Natty ice
NOVA 1
Breakfast Superfood Blend Smoothie Mix
Kashi
NOVA 4
Phorm energy drink
1st phorm
NOVA 4
Dark Cocoa Power Shake, Dark Cocoa
Kashi
C NOVA 4
Screamin' Freedom Energy Drink
PHORM Energy
C NOVA 4
Superior Light Beer
Michelob ULTRA
NOVA 3
Kashi, Golean, Plant Powered Shake, Matcha Tea Mantra, Matcha Tea Mantra
Kashi
NOVA 4
Kashi, Golean, Plant Powered Shake
Kashi
B NOVA 4
Pressed Costa Rican Pineapple with a Hint of Lime Juice
M&S, Marks & Spencer
D NOVA 1
Breakfast Superfood Blend, Organic Rise & Shine Vanilla
Kashi
E NOVA 4
Kashi, Golean, Plant Powered Shake, Vanilla Vinyasa, Vanilla Vinyasa
Kashi
B NOVA 4
PHORM ENERGY GRAPE SMASH
PHORM ENERGY
C NOVA 4