Barcode: 5701977001230
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 198.0 kcal |
| Fat | 12.0 g |
| of which saturated | 4.4 g |
| Carbohydrates | 8.2 g |
| of which sugars | 0.7 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 13.0 g |
| Salt | 1.1 g |
Ingredients
Vann, erteprotein (20%), rapsolje, kokosolje, sjampinjong, løk, hvitløk, salt, pepper, krydder, rødbet konsentrat, fermentert dekstrose, stabilisator (metylcellulose), maltekstrakt (BYGG, HVETE), naturlig aroma, surhetsregulerende middel (sitronsyre).
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Everything Bagels
L'oven Fresh
C NOVA 4
Tapiocazetmeel
joannusmolen
C NOVA 2
Sørlandschips salt & pepper
Sørlandschips
D NOVA 4
Papas de aveia
IKEA
A NOVA 1
Roomboter met koolzaadolie
Lurpak
E NOVA 2
Arachides coques grillées à sec
Domino
B NOVA 1
fiordifrutta
rigoni di asiago
B NOVA 4
Munsbit
Ikéa
D
Festligt
D NOVA 4
CAPPELLETTI
Rana, Rana Giovanni
C NOVA 3
Sylt Hallon & Blåbär (Framboesa e mirtilo)
Ikea
D NOVA 4
buckwheat
Υάδες
B