Barcode: 7501088102707
Minced Chile De Arbol
by Terana
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Dried minced chile de arbol.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ramen Tofu Shirataki Noodles Soup Base Kit
House Foods
C NOVA 4
Soon Tofu Soup Kit Medium Hot
House Foods
C NOVA 4
Organic Tofu Soft
A NOVA 3
Green chiles diced
NOVA 3
La costena, guacamole dip
La Costena
D NOVA 4
Refried pinto beans
C NOVA 3
Extra Virgin Olive Oil
La Costena,Conservas La Costena S.A.
B NOVA 2
Green chiles fire-roasted diced
La Costena
NOVA 3
Green chiles
La Costena
NOVA 3
Soon Tofu Soup Kit Hot
House Foods
C NOVA 4
Refried beans
La Costena
B NOVA 3
Refried Pinto Beans
La Costena
B NOVA 3