Barcode: 5013635389520
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 125.0 kcal |
| Fat | 3.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 25.0 g |
| of which sugars | 6.0 g |
| Fiber | 2.0 g |
| Proteins | 3.0 g |
| Salt | 1.5 g |
Ingredients
Garlic (95%), Rapeseed Oil, Sugar, Salt, Acetic acid, citric acid
Additives
e260
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Pita Breads Garlic Flavour
Giannis
C NOVA 3 Eco-Score A
Myllyn Paras Makaroni
MyllynParas
A NOVA 1 Eco-Score B
Orange marmalade
Good Good
A NOVA 4 Eco-Score B
Pâte à pizza fine
Monoprix
D NOVA 4 Eco-Score A
Smooth Orange Juice From Concentrate
Morrisons
C NOVA 1 Eco-Score D
Organic Whole Wheat Bread
Dave's Killer Bread
B NOVA 4
Forest Fruits Jam
Good good
A NOVA 4 Eco-Score C
Smooth Peanut Butter
Yum Yum
C Eco-Score E
Τραγανές Μπουκιές
Δημητριακά με Βρώμη
C NOVA 4 Eco-Score C
Le Bio Orange
Pressade
C NOVA 3 Eco-Score A
Express Reis mediterrane Art
K-Classic
C NOVA 3 Eco-Score B
Sausage Muffin
Rustlers
D NOVA 4 Eco-Score B