Barcode: 4099100074055
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 300.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 80.0 g |
| of which sugars | 40.0 g |
| Fiber | 20.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Minced onion.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Boloňské špagety
Globus
C NOVA 4
Thajské kari jackfruit
Globus
C NOVA 4
Sellerie-Salat
Globus
C NOVA 4
Vegan nugetky
Globus
C NOVA 4
Apfelschorle
Korrekt
C NOVA 4
Veganský řízek
Globus
C NOVA 4
Halbe Frucht Pfirsiche gezckert
Globus
C NOVA 4
Champions Scheiben 2.Wahl
Globus
B NOVA 3
Gemüseschnitzel
Globus
B NOVA 4
Apfelmus
Globus
B NOVA 4
Grüner Tee, Zitrone Und Kaktusfeige
Globus
D
Veganský produkt s rybí příchutí
Globus
B NOVA 4