Barcode: 0071140551714
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 23.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.6 g |
| of which sugars | 2.3 g |
| Fiber | 0.8 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Water chestnuts, water, citric acid
Additives
e330
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Kellogg's Smacks
Kellogg's,Kellanova
D NOVA 4 Eco-Score D
Graines chia
ELDORADO
B NOVA 1 Eco-Score E
Aceitunas verdes y negras sin hueso con tomate seco
Serpis
E NOVA 4 Eco-Score A
Crunchy Klasyczne
Vitanella
C NOVA 4 Eco-Score D
3 in 1
Nescafe
C NOVA 4
Schoko-Mix mit Pekannüssen
Seeberger
E NOVA 4
Arašídové máslo s karamelem
Brainmax
D Eco-Score C
Arroz
Brillante
B NOVA 1 Eco-Score C
Organic Vanilla Bean Paste
QUEEN
NOVA 4
nut&go
nut&go
NOVA 4
Napój migdałowy
Vegology, Lewiatan
B NOVA 4
Pain de mie Épeautre nature
C NOVA 3