Barcode: 7041111137448
Minde Mørk Sjokolade
Nutri-Score
E
Processing
NOVA 4
Labels
no gluten
rainforest alliance
Available in
norway
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 540.0 kcal |
| Fat | 32.0 g |
| of which saturated | 19.0 g |
| Carbohydrates | 55.0 g |
| of which sugars | 51.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 4.5 g |
| Salt | 0.3 g |
Ingredients
sukker/socker, kakaomasse, kakaosmør, emulgator/emulgeringsmedel (E322 (solsikke/solros)), aroma, salt 0,3 %, mokkapasta 0,3 % (kaffe, soyaolje), glukosesirup, naturlig mintaroma 0,01%.
Allergens
soybeans
Additives
e322
Related Products in Snacks
Gateau mais
Albius
E NOVA 4
Gateau a la cacahuete
Albius
E NOVA 4
Energy date bar banane x10
Décathlon
C NOVA 4 Eco-Score C
Pate de datte bio cacao x5
DÉCATHLON
D NOVA 4
Œufs Pralinés Lait aux éclats de noisettes caramélisées
Vendôme
E NOVA 4
Energy fruit jellies x5 straw cranb
Aptonia, Decathlon
NOVA 4
Energy nougat bars x12
Decathlon, aptonia
E NOVA 4 Eco-Score D
Energy almond bar nature x5
Decathlon
E NOVA 4
Rb etui de 4 pates fruits
La confiserie d emilie
NOVA 3
Rb pate fruits tamarin
La confiserie d emilie
D NOVA 4
Gateau a la noix de coco
Albius
E NOVA 4
Chocolat
Vendome
E NOVA 4