Barcode: 4010491004308
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.0 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Analysenauszug: Kationen mg/l: Calcium 41,1 Natrium 29,9 Magnesium 3,2 Kalium 3,0 Anionen mg/l: Hydrogencarbonat 203,0 Chlorid 12,0 Sulfat 4,0 Fluorid 0,20 (R)
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Einstein Bros, Blended Snickerdoodle, 24 Fl Oz
Einstein Bros
C
Chaï impérial thé noir
Palais Des Thés
B NOVA 4
The Capital Grille, Red Wine, 1.5 L
The Capital Grille
E
Steak 'N Shake, Reeses Chocolate PB Milkshake, Regular
Steak 'N Shake
E
LongHorn Steakhouse, Coffee
LongHorn Steakhouse
B
Jamba Juice, Tropical Kick Start, 27 Fl Oz
Jamba Juice
B
Potbelly Sandwich Shop, Chocolate Smoothie
Potbelly Sandwich Shop
E
Firehouse Subs, POWERade Zero Grape, 44 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Perkins, Motts Clamato Caesar
Perkins
B
Taco Bell, Lipton Brewed Sweetened Iced Tea, 30 Oz
Taco Bell
B
Firehouse Subs, Fanta Zero Peach, 22 Fl Oz
Firehouse Subs
B
Своя Лінія вода мінеральна «Поляна купель»
Своя Лінія
B