Barcode: 0798304147087
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 255.0 kcal |
| Fat | 1.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 53.2 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 2.1 g |
| Proteins | 8.5 g |
| Salt | 1.3 g |
Ingredients
unbleached enriched flour (wheat flour, malted barley flour, niacin, reduced iron, thiamine mononitrate, riboflavin, folic acid), sour starter, water, evap, salt,
Allergens
gluten
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Dattes avec noyaux
Carrefour
D NOVA 1
Ravioli Epinard Ricotta
Carrefour BIO, Carrefour
D NOVA 3
Mélange Gourmand
Carrefour
A NOVA 1
6 tomates farcies
Carrefour
B NOVA 4
Coeur de Laitue
Carrefour
A NOVA 1
Ravioli Emmental Basilic
Carrefour BIO, Carrefour
D NOVA 3
Pruneaux d'Agen dénoyautés
Carrefour
C NOVA 1
Pruneaux d'Agen entiers
Carrefour
C NOVA 1
Abricots moelleux bio
Carrefour BIO, Carrefour
C NOVA 1
Figues moelleuses
Carrefour BIO, Carrefour
C NOVA 1
Pruneaux d'Agen avec Noyaux
Carrefour
C NOVA 1
Iceberg
Carrefour
NOVA 1