Barcode: 0794504730050
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 12.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 4.2 g |
| of which sugars | 2.5 g |
| Fiber | 1.7 g |
| Proteins | 0.3 g |
| Salt | 0.2 g |
Ingredients
Ultra-purified water, organic coconut nectar, organic turmeric, organic ginger, organic lemon juice, organic spirulina, organic chlorella, organic barley grass, celtic sea salt, other organic spices.
Related Products in Beverages
Cherrycola flavored soda
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4
Nutrition Shake Plus
Publix
E NOVA 4
Diet cola
NOVA 4
Strawberry original nutrition shake
E NOVA 4
Milk Fat Free
Piblix
B NOVA 1
Nutrition Shake Plus
B NOVA 4
Original Nutrition Shake
E NOVA 4
Publix, lemon lime soda, lemon lime
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4
Milk Chocolate Original Nutrition Shake
B NOVA 4
Nutrition shake plus
E NOVA 4
Publix, grape soda, grape
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4
Publix, black cherry soda, black cherry
Publix, Publix Super Markets Inc.
E NOVA 4