Barcode: 90098116
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 1.0 kcal |
| Fat | 0.1 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 0.1 g |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Natürliches Mineralwasser, Kohlensäure, natürliches Himbeer-aroma mit anderen natürlichen Aromen, Säuerungsmittel: Citronensäure
Additives
e290
e330
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Coconut Water
UFC,ยูเอฟซี,UFC Refresh
C NOVA 1
Frooto - Mango Fruit Drink
Pran
E NOVA 4
Honeydew Aloe
Vivaloé
E NOVA 4
Cran-Raspberry
Zevia
C NOVA 4
Strawberry Morning SmoothieZ
GoGo Squeez
E NOVA 3
Vivaloe, Fruit Infusion, Coconut Aloe, Coconut Aloe
Kona connection, Vivaloe
NOVA 3
Cherry Cola
Zevia
C NOVA 4
Matcha To Go
Aiya
Seoleim Cookie & Cream
Lotte
E NOVA 4
Clear protein kiwi strawberry
Oath nutrition
NOVA 4
Watermelon Aloe
Vivaloe
NOVA 4
Mango Ginger Energy
Zevia
NOVA 4