Barcode: 90311185
Mineralwasser prickelnd
by Römerquelle
Nutri-Score
A
Processing
NOVA 4
Categories
Available in
austria, croatia, france, germany
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 0.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | — |
| of which sugars | 0.0 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Wasser, Kohlensäure.
Additives
e290
Related Products in Beverages And Beverages Preparations
Codru NA 0.5DZ
Codru
NOVA 3 Eco-Score D
Apfel Vanille
Meßmer
NOVA 4
Redbull Summer Edition
Red Bull
E NOVA 4
Fanta Orange zero sugar
Fanta
C NOVA 4
Icy Pineapple
Heavenly
C NOVA 4
Columbia Medium Roast
Alterra Coffee
NOVA 1
Garage Hard Lingonberry Drink
Carlsberg
NOVA 4 Eco-Score D
Cerveza Vall-Damm Doble Malta
Voll-Damm,Damm
NOVA 3 Eco-Score D
Boisson coco sans sucres bio
Auchan, Auchan Bio
B NOVA 4 Eco-Score A
Terrific Tomato
Dawson Press
B NOVA 3 Eco-Score C
Lemon juice kaufland
Kaufland
C Eco-Score E
Limoncello
Villa Massa
NOVA 3 Eco-Score E