Barcode: 8908002359107
Minerva Coffee Kaapi Premiere
Processing
NOVA 1
Labels
vegetarian
green dot india
Available in
india
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 360.0 kcal |
| Fat | 17.0 g |
| of which saturated | — |
| Carbohydrates | 73.0 g |
| of which sugars | — |
| Fiber | — |
| Proteins | 0.1 g |
| Salt | — |
Ingredients
Coffee, Chicory
Recipes with Similar Ingredients
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Tomates et Basilic
New Covent Garden Soup Co.
B NOVA 3
Wolfys Nutty Porridge with Honey Pot
wolfys
B NOVA 3
Brown York Baps
B NOVA 4
Garden Soup Co. Creamy Mushroom
New Covent Garden Soup Co
A NOVA 3
Soupe Poulet Thaï
New Covent Garden Soup Co
NOVA 3
New Covent Garden Winter Vegetable Soup 600G
New covent garden soup co
B
Gombo de Louisiane & poivrons rouges
New Covent Garden Soup Co
B NOVA 3
Maris Piper Potato & Leek Soup
New Covent Garden Soupe Co.
B NOVA 3
Sushisu
mizkan
E NOVA 3
Quince fruit for cheese
NOVA 3
Carottes & Coriandre
New Covent Garden Soup Co
B NOVA 3
Brown Coarse Bulgur
Bodrum
A NOVA 1