Barcode: 3304214053720
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 424.0 kcal |
| Fat | 12.1 g |
| of which saturated | 6.2 g |
| Carbohydrates | 71.6 g |
| of which sugars | 44.1 g |
| Fiber | — |
| Proteins | 7.2 g |
| Salt | 0.4 g |
Ingredients
FARINE DE FROMENT sucre. BEURRE, ŒUFS, BLANCS D'ŒUFS, levure boulangère, arômes naturels, eau, aurencial, améliorant.
Allergens
eggs
gluten
milk
Related Products in Snacks
Monster Munch - salé
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Smiley snaks
SmileyWorld
D NOVA 4
Curly Donuts
Vico
D NOVA 4
Chips
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Monster Munch - Goût crème fromagère
Intersnack, Monster Munch, Vico
E NOVA 4
Hula Hoops Original
Hula Hoops, Intersnack, Vico
D NOVA 4
Biscuits apéritif goût barbecue Hula Hoops
Hula Hoops, Intersnack, Vico
D NOVA 4
Monster Munch Salé 80G
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Monster Munch goût Crème Fromagère (lot de 2, +10% gratuit)
Intersnack, Monster Munch, Vico
D NOVA 4
Curly Club - Format familial 135 g
Curly, Intersnack, Vico
D NOVA 4
Hula Hoops Goût Fromage
Hula Hoops, Intersnack, Vico
D NOVA 4
Curly cacahuète l'Original 145 g - Format familial
Curly, Intersnack, Vico
D NOVA 4