Barcode: 0717544207986
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 50.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 12.9 g |
| of which sugars | 12.5 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure filtered water, sugar, lime juice concentrate, natural flavors.
Related Products in Beverages
Lille Lørdag Ipa 0,44l boks Haandbryggeriet
Haandbryggeriet as
Hellhound Energy Julebrus Energy
Bevlab
E NOVA 4
Døds Energy Regular
Døds
E NOVA 4
Hell hound Energy
Bevlab
E NOVA 4
Økologisk Kombucha Ginger
Sunnrask
C NOVA 3
Forfriskende Jordbær
Norwegian Energy
D NOVA 1
Julebrus
7 Fjell
E
Hellhound Energy Zero Supreme
Bevlab
C NOVA 4
Hell Hound Energy Original
Bevlab
E NOVA 4
Tørst Juleenergi Sukkerfri
Tørst
B NOVA 4
Hellhound Energy Zero Sunshine
Bevlab
C NOVA 4
Energidrikk
Berentsens brygghus as
E NOVA 4