Barcode: 0717544207979
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 54.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 13.3 g |
| of which sugars | 12.9 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Pure filtered water, sugar, lime juice concentrate, natural flavors, grape juice concentrate (for color).
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Ègusto
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Biscotto salute con mirtilli
Monviso
C NOVA 4
Biscotte
Monviso
A
Huile olive bio
Raineri
B NOVA 2
Fette biscottate albicocca e avenae avena
Monviso
C NOVA 4
Biscotto Salute
Monviso
D NOVA 4
Crustini Mini Bruschette Rosmarino
OLUF LORENTZEN AS
D NOVA 3
Biscotto salute
Monviso
D NOVA 4
Crustini classici
Oluf lorentzen as
D NOVA 3
Ritagli albicocca e avena
Monviso
C NOVA 4
Fette biscottate fragranti
Monviso
D NOVA 3
Iposodico grissini
Monviso
A NOVA 4