Barcode: 0025105000014
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 714.0 kcal |
| Fat | 78.6 g |
| of which saturated | 12.5 g |
| Carbohydrates | 14.3 g |
| of which sugars | 3.6 g |
| Fiber | 7.1 g |
| Proteins | 7.1 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Macadamia nuts.
Related Products in Snacks
Nuga cu nucă
Hanul Boieresc
E NOVA 4
Dulce Diaco Baton Lapte
Dolce Diaco
E NOVA 4
pufuleti paprika
Tonton
E NOVA 3
Baton de casă
the tastemaker
E
Batonul copilăriei
PanFood
E NOVA 4
Covrigei cu roșii
E NOVA 3
Pufuleti
E
Covrigei cu ulei de masline
Lidas
E NOVA 3
Cozonac Fantezie
Grewe
D NOVA 4
Daily
Mentosan
E NOVA 4
Spritati cu lapte
Secretul bunicii
E
Batonul copilăriei
Pan Food
E NOVA 4