Barcode: 0078742285566
Natural mango chunks
Categories
Available in
united states
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 65.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 15.3 g |
| of which sugars | 13.7 g |
| Fiber | 1.6 g |
| Proteins | 0.8 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Mango chunks.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
California style garlic pepper
D NOVA 3
Tikka masala seasoning mix
NOVA 4
Turkey Rub
Mccormick, McCormick Gourmet
NOVA 4
Paprika
Mccormick
NOVA 1
Smoked paprika
Mccormick, Mccormick & Co. Inc.
A NOVA 1
Dark Chili Powder
Mccormick
D NOVA 3
Italian seasoning
A NOVA 1
Hickory bbq pork rub, hickory bbq
E NOVA 4
Lemon & pepper seasoning
E NOVA 3
Fruit spread
D NOVA 4
Paprika
A NOVA 1
California style garlic pepper seasoning, california style garlic pepper
Mccormick
D NOVA 3