Barcode: 0853450004148
Nutrition Facts
Per 100g
| Energy | 278.0 kcal |
| Fat | 0.0 g |
| of which saturated | 0.0 g |
| Carbohydrates | 83.3 g |
| of which sugars | 83.3 g |
| Fiber | 0.0 g |
| Proteins | 0.0 g |
| Salt | 0.0 g |
Ingredients
Organic maple syrup.
Related Products in Plant Based Foods And Beverages
Bio Porridge Bircher
Verival
A NOVA 3
Power muesli
Vérival
C NOVA 3
PORRIDGE Abricots & noix de coco
Verival
C NOVA 3
Crunchy chocolat
Verival
C NOVA 4
Porridge Erdbeer-Chia imp
VERIVAL
A NOVA 1
Urkorn müsli
Verival
A NOVA 1
Crunchy Fruits Rouges
Verival
C NOVA 3
Bio porridge fraises graines de chia
Verival
A NOVA 1
Müsli Crunchy Mix, Mit Früchten
Verival
D NOVA 4
Céréales Bio Fruitiz
Verival
C NOVA 4
Organic grain-free Sport Müsli Mandel-Feige
Verival
D NOVA 1
Bio Porridge Heidelbeer-Apfel
Verival
A NOVA 3